Şirket Profili
Ankara Siteler'de faaliyet gösteren firmamız, bay & bayan kuaför ve koltuk ekipmanları üzerine hizmet vermektedir. Başlıca çalışma alanlarımız kuaför ve berber koltukları, kuaför ve berber tezgahları, bekleme koltukları, yıkama setleri, güzellik ve spa ekipmanları, kuaför ve berber bankoları ve laboratuvarlarıdır. Bahsi geçen ürünlerin imalat ve satışını yapmaktayız.

Firmamızda, zengin çeşitlilik ve geniş model seçenekleri ile tüm bay & bayan kuaför ve koltuk ekipmanlarını bulabilirsiniz. Farklı mekan ve kullanım alanlarına uygun alternatif seçeneklerle ihtiyaç ve beklentilerinize uygun ürünlerle hizmet vermekteyiz. Berber ve kuaför salonlarının taleplerine özel projelerle mekanlara değer katacak şık ve kullanışlı ürünler sunmaktayız.

Firmamız, sipariş ve imalat aşamasından başlayarak montaj ve teslimat aşamalarına kadar geçen tüm süreçte müşterilerimizle diyalog içerisinde çalışarak ürünlerinizi taahhüt edilen sürede ve istenen nitelikte sizlere teslim etmektedir. Ankara dışındaki müşterilerimiz için Türkiye genelinde anlaşmalı ambar kargomuz mevcuttur. Türkiye'nin her yerindeki bay & bayan kuaför salonları için hizmet vermekteyiz.

Deneyimli ve uzman kadromuz, taleplerinize uygun ürünlerin tespitinde sizlere yardımcı olmakta, uzun yıllara dayalı tecrübemiz ve teknik donanımımızla en doğru çözümleri sizlere sunmaktayız. Amacımız, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun çözümlerle, ürünlerden maksimum fayda sağlanması ve ürünlerimizin uzun yıllar güvenle kullanılmasıdır.

Bay & bayan kuaför ve koltuk ekipmanları konusunda standartların üzerinde hizmet almak istiyorsanız sizlerle de tanışmaktan onur duyacağız.

  • Geniş model seçenekleri ile aradığınız ekipmanlara kolayca ulaşmanızı sağlamak
  • Şık, estetik ve kullanışlı ürünlerle mekanlarınıza değer katmak
  • Dürüst ve güleryüzlü hizmetimizle müşterilerimizin daimi tercihi olmak

Vizyonumuz
  • Deneyimli ve uzman ekibimizle ihtiyaç ve beklentilerinizi doğru analiz etmek
  • Zengin ürün çeşitliliği ile her ihtiyaca uygun çözümler sunmak
  • Sektördeki gelişmeleri takip etmek, yeniliklere açık olmak

Misyonumuz